Jak Działam

kontakt

KONTAKT

Napisz do mnie maila lub wiadomość na mediach społecznościowych jaka sesja Cię interesuje. Omówimy sobie najpierw wszystkie szczegóły sesji, czy ma to być sesja plenerowa czy u mnie w studiu fotograficznym. Pomogę zaplanować stylizacje i dobrać makijaż i kolorystykę. Wykaz cen znajdziesz w zakładce OFERTA, ale mogę Ci też wysłać szczegółową ofertę na maila.

SESJA

Po omówieniu szczegółów spotykamy się na sesji zdjęciowej. Zazwyczaj robię zdjęcia w plenerze lub własnym studiu fotograficznym. Uwielbiam sesje naturalne, pełne emocji i ulotnych chwil wykorzystując światło zastane. Podczas sesji cały czas dbam o Twój wizerunek i daję masę wskazówek dotyczących pozowania. Na sesjach zapewniam serdeczną i swobodną atmosferę. Zawsze też staram się dużo rozmawiać i wprowadzić przyjazną atmosferę, żeby pozująca osoba czuła się wspaniale.

sesja
obróbka

OBRÓBKA

Po zakończonej sesji przechodzę do selekcji i wysyłam Ci cały materiał z sesji do selekcji. Zdjęcia można zobaczyć w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, do której tylko Ty masz dostęp i samemu dokonać selekcji najlepszych ujęć. Lubię delikatną i naturalną obróbkę, wydobywając ze zdjęć kolory i wszystko to co najlepsze. Możesz być pewien/pewna, że retusz twarzy czy sylwetki będzie delikatny.

WYSYŁKA I DRUKOWANIE

Po obróbce wysyłam Ci gotowe zdjęcia w formie cyfrowej za pomocą wetransfer. Mogę również wywołać Twoje zdjęcia na pięknym jedwabnym papierze w profesjonalnym laboratorium fotograficznym. Można sobie też wybrać rodzaj opakowania, może to być zamszowa koperta na zdjęcia, ozdobne pudełko, drewniane pudełko czy po prostu ozdobna koperta z wstążką. Wszystko zależy od Ciebie czy to zdjęcia dla Ciebie czy uwieczniane było wyjątkowe wydarzenie lub chcesz podarować komuś zdjęcia w prezencie.

wysyłka
wysyłka zdjęć ślubnych

WYSYŁKA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Zdjęcia ślubne zawsze wysyłam w pięknym drewnianym pudełku z grawerem i Waszymi imionami. W pudełku znajdują się odbitki oraz drewniany pendrive ze wszystkimi przygotowanymi zdjęciami.

VOUCHER

Nie masz pomysłu na prezent? Voucher na sesję zdjęciową jest doskonałym pomysłem i prezentem na całe życie. Przygotowałam różne vouchery, które można samemu wydrukować lub ja mogę wydrukować i wysłać w pięknym opakowaniu na prezent. Voucher mogę wypisać na każdą kwotę i jest ważny aż pół roku od zakupienia. Voucher można wykorzystać na sesję portretową, wizerunkową, pary, ciążową, rodzinną, biznesową czy jaką sobie wymarzycie.

VOUCHER
Marta Filipczyk Fotografia
MARTA FILIPCZYK FOTOGRAFIA